piątek, 30 maja 2014

Drenafast sport suplement diety

To nie jest element współpracy! Wygrałam konkurs na fejsbuku i tyle:) Lubię brać udział w konkursach, ale tylko tych ambitnych wtedy wygrana mnie cieszy:) Traktuję to jak rozrywkę i gram tylko o to co może przynieść mi frajdę:)

Skończyła się moja przygoda z Drenafast. Czy będę tęsknić? O tym później.

Wstępem, bez żadnych ceregieli, powiem tylko, że z wagą właściwie nie miałam nigdy problemów. Wprawdzie w pierwszej ciąży przytyłam 35 kilogramów a w drugiej 20 kilogramów, ale bez żadnych diet, w ciągu 7 miesięcy udało mi się to zrzucić. To z czym mam problem, to z wodą a raczej z jej zatrzymywaniem w organizmie. Odkąd pamiętam a to ręce a to nogi miałam opuchnięte przed okresem. Gdy byłam młodsza jakoś nie przeszkadzało mi to tak bardzo. Dziś jest to dla mnie okropny dyskomfort. Tylko dlatego wzięłam wtedy udział w konkursie, bo Drenafast obiecywał redukcje obrzęków.

Informacje o produkcie;

Drenafast sport  uzupełnia dietę osób aktywnych fizycznie w l-karnitynę, rozpuszczalny błonnik, wyciągi roślinne z mniszka lekarskiego, brzozy brodawkowatej, żeńszenia, imbiru, guarany. Witamina C i mangan przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energetycznego. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów.

Ten legalny doping pobudza organizm do oczyszczania i usuwania toksyn z organizmu. Wszystkie składniki są naturalne i działają na organizm odkwaszająco, odtruwająco, moczopędnie. Kuracja trwa 20 dni, bo na tyle wystarcza jedno opakowanie.

Moja opinia:

Powiem szczerzę, że podeszłam do kuracji trochę jak pies do jeża. Zupełnie nie wiedziałam jak się do tego zabrać. Nie ćwiczę regularnie. Jeździmy z córką na rowerze, uwielbiamy to, więc 15 km dziennie nie jest żadnym problemem. O ile jest pogoda, bo w deszcz się nie katuję J

Z rozmysłem rozpoczęłam kuracje ok 10 dni przed okresem. Sumiennie odmierzałam 25 ml i rozpuszczałam w litrze wody. W instrukcji jest napisane, żeby popijać preparat cały dzień. No cóż, ja to wypijałam w 3 godziny. Co to jest litr napoju kiedy upały dochodzą do 30 stopni a ty jeszcze jedziesz na rowerze i to dosyć szybko J No i nie wiedziałam czy jak nie ćwiczę to też to mogę pić?:)

W każdym razie pociłam się jak mysz i to nie było fajne. Przypuszczam, że to imbir tak działał. Najważniejsze jednak, że obrzęków nie było a waga po skończonej kuracji pokazywała…3 kg mniej! Czy to zeszła woda czy tłuszcz? Nie wiem. Moja inteligentna waga, której nie wierzę ,pokazuje że tłuszczu mam 27,5% (o 2% mniej).Chyba dobrze?

Smak Drenafast rzeczywiście ma smak cytrynowo-limonkowy, tak jak obiecuje producent. Mnie to przypominało wodę brzozową. Całkiem dobrze się to piło. Odnotowałam jeszcze ,że zupełnie nie chciało mi się jeść. Na słodycze nie mogłam patrzeć. Musiałam odstawić kawę, bo zupełnie mi nie smakowała. Mam wrażenie, że Drenafast wymusił na mnie zdrową dietę J Taki zdrowotny terrorysta J Jednak z chwilą gdy się skończył wracają dawne przyzwyczajenia! Dziś zjadłabym już konia z kopytami J

W czasie kuracji nie wyskoczyły mi żadne pryszcze, cera była bez zarzutu, ale moje migdały wyglądały jakbym przechodziła anginę ropną! Fakt, mam z nimi problem dlatego pobiegłam do lekarza. Zrobiłyśmy wszystkie badania, wymazy i okazało się, że jestem zdrowa. Co to w takim razie było? Czy to był efekt oczyszczania? Kolejny raz muszę napisać; Nie wiem. Nie była to jednak choroba.


Czuję się świetnie i tak, będę tęsknić za DrenafastemJ  Czekam teraz czy obrzęki wrócą, jeśli tak to już przynajmniej wiem jak się z nimi rozprawię. Polecam!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

zachowuj się! :)